گـالری تصاویر

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان فرشته، خیابان تختی
  • info@divine_design_studio.com
  • 021-26376516 , 021-26376511
    021-22394125 , 09126193202
[ what we offer ]

بازسازی(مرمت ومقاوم سازی)

امروزه با توجه به عوامل مختلفی مانند: هزینه های بالای ساخت بنا از ابتدا، روند گرفتن جواز ساختمانی و پیدا نکردن خانه باب میل سلیقه، افراد را به سمت بازساری و مرمت به جای تخریب و ساخت ساختمان جدید کشانده است. بازسازی ساختمان بسیار مقرون به صرفه تر از طراحی و ساخت ساختمان از ابتدا است. بازسازی ساختمان میتواند در بخش ها و سطوح مختلف انجام گیرد. ساختمان ها پس از ساختن به مرور فرسوده شده و به تعمیرات نیاز پیدا میکند. بازسازی و مرمت ساختمان نقاط منفی نقشه را جبران می کند و کیفیت زندگی ساکنان را نیز بالا میبرد.

مدل بازسازی

بازسازی و مرمت آمیخته از تکنولوژی، مهندسی، هنر و علم است که شاخه ای از مرمت آبنیه در طراحی معماری تعریف می شود. با مطالعه دقیق و شناخت از ساختمان و بافتهای تاریخی و انتخاب روش درست بازسازی، یک بنا و اثر هنری تدوام پیدا خواهد کرد.

بازسازی و مرمت روش های مختلفی دارد که باید با دقت فراوان و آگاهی آن را انتخاب کرد تا به بافت ساختمان آسیب بیشتری وارد نشود.

هدف تیم بازسازی و مرمت

هدف تیم بازسازی و مرمت، احیا و تعمیر بنا چه از نظر استحکام، اتصالات، نما و تغییر دکوراسیون با توجه به خواسته کارفرما است. بازسازی و مرمت باعث طول عمر بنا و حفظ سبک معماری است. شما میتوانید ساختمان اداری تجاری، مسکونی، تفریحی خود را بازسازی کرده و تغییر کاربری دهید. تیم متخصص با توجه به مصالح استفاده شده، نوع بنا، میزان تغییرات، مدت زمان اجرا، هزینه و روش بازسازی مشخص میکنند.

مدل بازسازی

گام های اساسی بازسازی و مرمت

اولین گام بازسازی و مرمت مشخص کردن هدف از این کار است که مالک آن را مشخص می کند. گاهی هدف احیای یک بنا و ایجاد فضایی دلنشین است. اما گاهی برای رفع عیوب و یا استحکام سازه است.

مهمترین گام در بازسازی و مرمت مشاوره گرفتن از کارشناسان متخصص و با تجربه است. بعد از این گام همه چیز برعهده تیم بازسازی خواهد بود و شما میتوانید به  کارهای خود برسید.

گروه آرت لایف به شما کمک خواهند کرد ساختمان فرسوده و قدیمی خود را به ساختمانی مقاوم، زیبا وجدید تغییر دهید.

بازسازی و مرمت

سطوح بازسازی و مرمت ساختمان

به طور کلی بازسازی و مرمت دو سطح اساسی دارد:

  • بازسازی اسکلت ساختمان که باعث مقاومت بنا و طول عمر آن میشود. این بازسازی درقسمت دیوارها، ستون، طراحی مجدد پلان ساختمان، مقاوم سازی، تجهیزات و تاسیات صورت میگیرد.
  • بازسازی ظاهر و دکوراسیون که در قسمت ظاهر ساختمان، فضای سبز محوطه، دکوراسیون داخلی ساختمان انجام میشود.

هر یک از سطوح بازسازی و مرمت با روشهای سنتی و مدرن قابل اجرا هستند که با توجه به نیاز بنا و بودجه انتخاب میشود.

شروع عملیات بازسازی و مرمت با آرت لایف

تیم بی نظیر آرت لایف پیش از آغاز عملیات بازسازی و مرمت، از بنای مورد نظر بازدید کرده و با کسب شناخت از تمام بخش ها، متریال ها، فضاها، زیرساخت ها، عمر سازه، تجهیزات، اتصالات و… چندین  طرح سه بعدی مختلف پیشنهادی با توجه به نیاز ساختمان و خواسته کارفرما ارائه می دهند و با بررسی های نهایی با سلیقه و رضایت مندی کارفرما، طرح تایید شده اجرا می شود. تیم آرت لایف با برنامه ریزی دقیق طرح نهایی را با هزینه های حساب شده در زمان مقرر با بهترین کیفیت ارائه خواهند داد. پس از اتمام کار ما همچنان برای پشتیبانی با شما هستیم.

تیم ما متشکل از طراح دکوراسیون داخلی که به اصلاح وضعیت دکوراسیون داخلی ساختمان می پردازد. مهندس معمار که نقشه ها و طرح های اصلی را آماده می کند. مهندس سازه که تخریب و ساخت بخش های مدنظر را انجام می دهند. مهندس برق و مهندس تاسیسات ساختمانی که به تجهیزات برقی، تاسیسات، اتصالات و … می پردازد. مهندس فضای سبز، طراحی فضاهای سبز، پشت بام ها، تراس و روف گاردن انجام می دهد. تیم قوی پشتیبانی آرت لایف متریال، تجهیزات، مصالح و هر آنچه که لازم است را تامین می کنند.

تمامی مراحل بازسازی و مرمت با دقت و مهارت بسیار از صفر تا صد انجام می شود.

مدل بازسازی

ایمنی سازی

ایمن سازی یکی از مهم ترین مواردی است که آرت لایف به آن توجه دارد. همه ی ما میدانیم اول ایمنی بعد کار. پیش از آغاز بازسازی و مرمت، ما ساختمان و اطراف آن را از نظر ایمنی و عبور مردم بررسی کرده و تمامی نکات ایمنی را رعایت میکنیم. در بازسازی و مرمت گاهی به تخریب بخشی از بنا نیاز است.ما شرایط ایمنی کار را در ابتدا سنجیده و امکانات لازم برا ایمن سازی را مهیا میشود.

بازسازی و تخریب قسمتی از بنا بر محیط شهری اثرات متعدد میگذاردکه با اصول معین و برنامه ریزی شده این مشکل را بر طرف میکنیم. ما برای آنکه به اموال عمومی و خصوصی آسیب وارد نشود، برنامه، طرح و نقشه ای کامل و دقیق تهیه میکنیم وبا دقت و تمرکز بالا کار را پیش میبریم. همچنین تیم بسیار با تجربه و حرفه ای ایمن سازی از ابتدا تا انتهای اجرای کار همراه ما هستند.

ایمن سازی

بازسازی و مرمت ساختمان اداری تجاری اطلس، بازسازی و مرمت خانه سنتی بروجرد، بازسازی و مرمت  ویلای کردان، بازسازی و مقاوم سازی مجتمع مسکونی نیکان، بازسازی و مرمت پل قدیمی روستای گوار، باز سازی و مرمت عمارت شفیع الدوله، بازسازی وتغییر کاربری مجتمع تفریحی هالوین و 37 پروژه خاص و موفق دیگر برعهده تیم متخصص و مجرب آرت لایف بوده است.

ختم کلام

شما می توانید بازسازی و مرمت بنای خود را با آسودگی خاطر به آرت لایف بسپارید. اطمینان داشته باشید طرحتان را با هزینه های حساب شده در زمان مقرر با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

شما میتوانید بازسازی همه ساختمان یا بخشی از آن اعم از: بازسازی و مرمت دیوار، کف، مقاوم سازی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، نما، سقف، تجهیزات، زیر ساخت ها و … به ما بسپارید.

برای مشاوره با کارشناسان و مهندسین ما تماس بگیرید.

230

INTERIOR DESIGN

پروژه های طراحی داخلی

140

DECORATION DESIGN

پروژه های طراحی دکوراسیون

100

ARCHITECTURAL DESIGN

پروژه های طراحی معماری

90

GREEN SPACE DESIGN

پروژه های طراحی فضای سبز