گـالری تصاویر

اطلاعات تماس

 • تهران، خیابان فرشته، خیابان تختی
 • info@divine_design_studio.com
 • 021-26376516 , 021-26376511
  021-22394125 , 09126193202
[ what we offer ]

طراحی اداری و تجاری

خدمات طراحی داخلی اداری

گروه طراحی دکوراسیون داخلی اداری مجموعه ما ، علاوه بر ارائه خدمات دکوراسیون داخلی اداری مانند اداره ها ، بانک ها ، شرکت ها ، موسسات و… ، خدمات طراحی داخلی منازل مسکونی را نیز توسط تیمی مجرب و بر اساس سلیقه و بودجه شما ارائه می کند . خلاقیت و ایده پردازی در طراحی دکوراسیون اداری ، نسبت به طراحی منازل مسکونی باید بیشتر باشد چون محیط های اداری باید طبق منافع سازمان باشد و به صورت رسمی طراحی شود تا اعتماد مشتریان را جذب کند و بنابر سلیقه کارمندان و مشتریان به صورت حرفه ای طراحی شود . طراحی داخلی اداری از طراحی داخلی مسکونی پیچیده تر است و به همین سادگی امکان پذیر نیست .

در فضای اداری همه چیز متفاوت است و لازم است طبق یک چارچوب طرح ، رنگ و حتی چیدمان اداری را تعیین کرد . طراحی یک فضای دلنشین برای محیط اداری ، باید به صورت خلاقانه با ایده هایی حرفه ای انجام شود تا بازدهی کار افزایش پیدا کند ، هر چقدر طراحی دکوراسیون محیط اداری شما جذاب تر باشد ، کارمندان شما آرامش بیشتری دارند و می توانند بازدهی کار شما را بیشتر کنند . معمولا خدمات طراحی داخلی محیط های اداری ، بر اساس روانشناسی رنگ ها و کاربری سازمان انجام می شود . هنگام طراحی داخلی محیط اداری رنگ و نور پردازی ، نوع میز و مبلمان ، روش چیدمان محیط اداری و… تاثیر بسیار زیادی در بازدهی کار دارد.هرچقدر نورپردازی ها بیشتر باشد رنگ هایی که انتخاب کردید جلوه بیشتری خواهند داشت.

مدل طراحی اداری

شما قبل از خرید وسایل و مبلمان اداری خود بهتر است با یک مشاور طراحی دکوراسیون اداری ، مشورت کنید.فضای خود را به مشاوران نشان دهید تا طبق ایده هایی که به شما می دهند بتوانید با یک بار هزینه بهترین وسایل و مبلمان را برای محیط اداری خود با بهترین و مناسب ترین رنگ بندی انتخاب کنید.همچنین نوع سبک و معماری به کاربرده شده در محیط شما یکی از اصلی ترین عوامل طراحی داخلی محیط اداری شماست .

طراحان دکوراسیون اداری تجاری ، به دلیل تجربه ای که دارند و شناخت بهتر ، می توانند با ایده های جذاب ، وسایلی هماهنگ با رنگ های مناسب و هماهنگ با سایر اجزای محیط شما ، معرفی کنند و محیطی جذاب و کاربرپسند برای شما طراحی کنند . انتخاب درست لوازم تزئینی برای محیط اداری ، دیوارپوش های اداره ها ، مبلمان اداری و نورپردازی درست در محیط شما ، تاثیر بسزایی در هماهنگی  و یکپارچه بودن محیط شما دارد .

شرکت طراحی دکوراسیون اداری ما با کمک تیمی مجرب بر اساس خواسته های کارفرما و طبق اصول و استانداردهای طراحی دکوراسیون داخلی محیط اداری ، آماده خدمت رسانی به شما در تمام حوزه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری از صفر تا صد ، تجهیزات مبلمان اداری ، اجرای پارتیشن اداری ، کف پوش و دیوارپوش اداری ، طراحی اتاق کنفرانس و …. برای کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد . در ادامه این مطلب انواع خدمات طراحی اداری تجاری را برای شما عزیزان شرح دادیم با ما همراه باشید.

انتخاب رنگ بندی در طراحی داخلی محیط اداری

هر چقدر رنگ هایی که برای محیط اداری خود انتخاب می کنید شادتر و متناسب با محیط کسب و کار شما و عامه پسندتر باشد ، در روحیه کارکنان شما تاثیر بهتری دارد . رنگ بندی که در محیط اداری خود انتخاب می کنید ، باید محیط شما را رسمی تر کند . همچنین اگر رنگ هایی که انتخاب می کنید هماهنگ با برند شما و خدماتی که ارائه می کنید باشد تاثیر بهتری در جذب مخاطب دارد.

طراحی دفترکار

نورپردازی فضای اداری

نورپردازی در محیط های اداری ، انرژی محیط شما را بیشتر می کند . عملکرد کارکنان شما را بهتر می کند . انتخاب بهترین نور برای محیط کار ، محیط اداری شما را زیباتر و کاربردی تر می کند . انتخاب رنگ مناسب برای فضای اداری ، نیازمند مشورت با مشاوران دکوراسیون داخلی محیط کار است تا بتوانند با اجرای هدفمند نورپردازی محیط کار شما ، یک محیط دلنشین و مطلوب برای شما به وجود بیاورند . اما نورپردازی در محیط ، به دو روش طبیعی و مصنوعی انجام می شود . نورپردازی طبیعی محیط کار ، توسط پنجره ها ونورگیرهای محیط شما تامین می شود.نورپردازی به صورت مصنوعی با کمک لامپ ها و چراغ های تزئینی انجام می شود.

برای نورپردازی محیط اداری باید طبق نوع رنگ ها ، بودجه کارفرما ، نحوه پخش نور و… به صورت اصولی انجام شود چون روشنایی مناسب در محیط شما ، ظاهر فضای شما را بهتر می کند و عملکرد کارکنان شما را بهینه تر می کند .

انتخاب رنگ مناسب در دکوراسیون اداری می تواند از خستگی کارکنان جلوگیری کند و استرس آن ها را کمتر می کند . برای نورپردازی فضای اداری از چراغ های مختلفی استفاده می شود همانند چراغ های ردیفی که در سقف جای گذاری می شود ، لوسترها و آویزها و چراغ های دیواری. اما نورپردازی باید توسط طراحان دکوراسیون داخلی انجام شود تا به صورت اصولی انجام شود و مقاومت زیادی داشته باشد همچنین منابع نور باید طوری تنظیم شوند که سایه های مزاحم ایجاد نکنند پس نورپردازی اداری ، به صورت متمرکز انجام می شود و برای دید بهتر کارکنان هنگام فعالیت ، لازم است . نورپردازی اداری به روش های مختلفی انجام می شود برای مثال:

 • نورپردازی عمومی اداری ، کل فضای اداری را پوشش می دهد که مقاومت بالایی دارند و بر روی سقف انجام می شود که 80 تا 90 درصد نور را بازتاب می دهد .
 • نورپردازی وظیفه ای محیط اداری ، دید بهتری هنگام کار به کارکنان می دهد و جزئیات محیط را بهتر نمایش می دهد.
 •  نورپردازی تاکیدی اداری چشم ها را به یک سمت متمرکز می کند و یک محدوده خاص را روشن می کند که برای تاکید بر روی یک بخش انجام می شود
 •  نورپردازی فراتاب فضای اداری معمولا داخل دیوار یا کنج سقف انجام می شود که برای سطح های آینه ای و براق کاربرد ندارد .
 •  نورپردازی فروتاب محیط اداری توسط مهتابی ها یا چراغ هایی که نور مستقیم به سمت پایین دارند انجام می شود که نورپردازی مستقیم دارد و کل فضای اداری را روشن می کند .
 • نورپردازی ریلی اداری یک تکنیک انعطاف پذیر است که برای سقف های بلند فضاهای اداری کاربرد دارد .
 •  نورپردازی اداری به صورت دیوارتابی برای پوشاندن عیوب دیوار انجام می شود و دیوار را به صورت صاف و صیقلی نمایش می دهد .

طراحی سالن کنفرانس اداری

طراحی داخلی سالن کنفرانس برای اداره ها ، به روش های مختلفی انجام می شود . اتاق کنفرانس ، مرکز اصلی محیط اداری شماست که تمام جلسات ، گفتگوها ، بحث های مختلف ، جلسات آموزشی و… در این اتاق انجام می شود و تصمیمات مهمی در آن گرفته می شود . اگر استانداردهای اتاق کنفرانس را بدانید و با یک مشاور برای طراحی داخلی اتاق کنفرانس خود مشورت کنید تا با تجهیزات اتاق کنفرانس آشنا شوید و برای تزئین میز کنفرانس ایده های خوبی دریافت کنید . هر چقدر اتاق کنفرانس شما بزرگتر باشد ، امکان تنوع و ایده پردازی در آن بیشتر است . مشاوران طراحی دکوراسیون داخلی محیط کار ، با توجه به تجربه های خود ، بهترین ایده ها را برای چیدمان اتاق کنفرانس به شما خواهند داد .  جهت چیدمان میز اتاق کنفرانس خود باید طرحی را در نظر بگیرید که شرکت کنندگان در جلسات شما راحت باشند و صدای شما را به خوبی بشنوند.

مدل سالن کنفرانس

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

چیدمان اداری اتاق مدیریت ، طراحی میز مدیریت ، وسایل تزئینی برای اتاق مدیریت کوچک و مدرن ، مبلمان های اداری و… باید به صورت هوشمندانه انتخاب شود تا بتواند علاوه بر رسمی کردن محیط اداری ، در جذب مخاطبان نیز تاثیرگذار باشد . طراحی اتاق کار ، اتاق مدیریت و…. اگر توسط مشاوران و متخصصان دکوراسیون داخلی محیط اداری به صورت اصولی و هدفمند انجام شود تا با طراحی یک اتاق مدیریت لاکچری پرستیژ کار مدیریت و عملکرد و بازدهی سازمان افزایش یابد . از جمله نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های مدیریت ، استفاده از رنگ بندی مناسب ، مبلمان های مناسب برای اتاق مدیریت بر اساس فضا و بودجه شما ، استفاده از قفسه ها و فایل های مناسب برای نگهداری اسناد و مدارک ، انتخاب میز مدیریتی مناسب برای گفتگوها و جلسات ، نورپردازی مناسب اتاق مدیریت و… است که باید به صورت هوشمندانه انجام شود .

طراحی دیوارپوش و کف پوش اداری

طراحی دیوارپوش و کف پوش طراحی دیوارکوب های مدرن با طراحی و انتخاب یک طرح منحصر بفرد ، سبک جدیدی در اداره ها خلق می کنند و فضای آن مجموعه را جذاب تر و دلنشین تر می کند . برای طراحی دیوارکوب یا کف پوش از جنس های مختلف و طرح های متنوعی استفاده می شود که در صورت مشورت با یک تیم طراحی داخلی دکوراسیون اداری ، می توانید فضایی مدر و شیک طراحی کنید . دیوارپوش های سه بعدی و کف پوش های سه بعدی با طرح های متنوع و جذاب ، می تواند انتخاب خوبی برای محیط های اداری باشد که با هر رنگ مبلمانی هماهنگ می شود . اما به هر حال بهتر است برای انتخاب یک رنگ و طرح متناسب با فضای اداره خود ، با یک مشاور و طراح دکوراسیون داخلی ، مشورت کنید .

خرید وسایل دکوراسیون اداری نیز شامل انتخاب طرح و رنگ و خرید مبلمان اداری ، وسایل تزئینی و لوازم دفتر کار مانند صندلی های اداری ، میز اداری و… می باشد که بر اساس رنگ و طرح سایر اجزای شما انجام می شود.

بازسازی دکوراسیون داخلی اداری

اگر محیط کار شما طراحی شده و به دنبال بهبود عملکرد خود و به روزرسانی سیستم داخلی محیط کار خود هستید بهتر است با بازسازی دکوراسیون محیط اداری خود ، عملکرد خود را بهتر کنید تا بازدهی شما بیشتر شود . برای بازسازی محیط اداری شما ، لازم است مشاوران به صورت حضوری محیط کار شما با ببینند سپس با طراحی یک الگو برای بازسازی محیط کار شما ، طرح بازسازی برنامه ریزی و اجرا شود . بازسازی دکوراسیون داخلی ، هر چند سال یکبار انجام می شود تا محیط کار ظاهری آراسته و مدرن داشته باشد که بتواند مشتریان را جذب کند . شما می توانید با طراحی یک دکور متفاوت و یا طراحی مجدد دکوراسیون محیط کار خود ، حس خوبی را به کارکنان و مشتریان خود منتقل کنید حتی با ایجاد تغییرات جزئی در دکوراسیون خود نیز می توانید نتیجه خوبی از آن دریافت کنید .

پارتیشن اداری

پارتیشن ها یک دیوار متحرک برای جداسازی فضای شما در محیط و تقسیم بندی محیط شماست که به راحتی می توانید آن را جابجا یا حذف کنید پارتیشن ها بر اساس طرح ، رنگ ، کاربرد و فضایی که قرار است برای آن انتخاب شوند هر کدام قابلیت خاصی دارند . پارتیشن ها برای تقسیم بندی محیط شما و ایجاد یک حریم خصوصی در محیط کاربرد دارد . متحرک بودن پارتیشن ها و طرح های متنوعی که دارند سبب استفاده زیاد از پارتیشن ها برای تقسیم محیط اداری و تجاری شده است که جلوه زیبا و متنوعی به محیط کار شما خواهد داد.

طراحی اداری

دکوراسیون اداری و دفاتر کار بر ارتباطات درون سازمان ها و عملکرد و بازدهی کارکنان تاثیر بسزایی دارد . تجهیزاتی که شما برای دفتر کار خود انتخاب می کنید ، باید متناسب با محل کار شما و نوع فعالیت سازمان شما انتخاب شود تا یک فضای مطلوب برای کارکنان و مشتریان خود به وجود آورید . برای مشاوره در خصوص طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری و محیط کار خود و کسب اطلاع از هزینه طراحی دکوراسیون داخلی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید . هزینه طراحی دکوراسیون داخلی ، بر اساس بودجه شما و موارد درخواستی شما تعیین می شود و متغیر است .

گروه معماری و طراحی دکوراسیون ما ، با چندین سال تجربه ، سبکی مناسب بر اساس فضای سازمان شما ، برای طراحی دکوراسیون داخلی در نظر می گیرد و آماده ارائه خدمات طراحی و اجرا برای شما عزیزان است . در صورت تمایل به دریافت مشاوره در زمینه طراحی دکوراسیون اداری ، همین حالا با ما تماس بگیرید.