گـالری تصاویر

اطلاعات تماس

 • تهران، خیابان فرشته، خیابان تختی
 • info@divine_design_studio.com
 • 021-26376516 , 021-26376511
  021-22394125 , 09126193202
[ what we offer ]

طراحی مسکونی

خدمات طراحی داخلی مسکونی

امروزه طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از پرطرفدارترین زمینه های معماری داخلی است.اگر وسایل منزلتان را بر اساس سبکی که دوست دارید انتخاب کردید اما باز هم دکوراسیون منزلتان،طوری که می خواستید نشده است.می توانید با کمک یک طراح داخلی مسکونی،چیدمان خود را طوری انجام دهید که دلخواه شماست.طراحی داخلی و دکوراسیون منزل اگر به صورت هوشمندانه انجام شود می تواند حس خوبی برای افراد ساکن در منزل ایجاد کند. جلوه وسایل شما را هم بیشتر کند. همچنین استفاده مفید شما را از فضای منزلتان بیشتر کند.یعنی حتی اگر فضای منزل شما کوچک هم باشد،با کمک گرفتن از یک طراح داخلی خوب،می توانید طبق ایده هایی که به شما می دهند بهترین استفاده را از فضای خود داشته باشید.

طراح داخلی مسکونی ، پروژه های مسکونی و چیدمان منازل را برنامه ریزی و مدیریت می کند.بر اساس سبکی که مد نظر شماست ، بهترین چیدمان را برای وسایل منزل شما ارائه می کند.یعنی با تحلیل فضا ، رنگ و نورپردازی منزل شما طبق سلیقه و علایقی که دارید منزل شما را به صورت منحصر بفرد طراحی می کنند پس اگر از یک طراح داخلی برای چیدمان و دکوراسیون منزل خود کمک بگیرید یک فضای زیبا طبق سلیقه و سبک زندگی خود با مبلمانی هماهنگ با رنگ سایر وسایل منزل خود تحویل می گیرید و با یک هزینه مقرون به صرفه ، بهترین نتیجه را دریافت می کنید .

طراح های داخلی در زمینه های مختلفی مانند  طراحی داخلی مسکونی ، آپارتمان ، ویلا ، اداری ، تجاری ، مراکز فرهنگی و…. فعالیت می کنند.که بر اساس شرایط محیطی مانند نور ، وسایل ، نقشه ساختمان و… بهترین چیدمان و دکوراسیون را به شما پیشنهاد می کنند.در نهایت یک خانه مانند ژورنال های دکوراسیون داشته باشید.

طراحی داخلی

دستمزد خدمات طراحی داخلی مسکونی

کمک گرفتن از یک طراح داخلی برای دکوراسیون منزل ، به شما کمک می کند که در یک زمان معقول ، بدون نیاز به هزینه های اضافی بهترین نتیجه را دریافت کنید . دستمزد دیزاینرها برای طراحی داخلی مسکونی ، بر اساس کیفیت انجام کار و زیبایی و دوام کار تعیین می شود.اما دلیل تفاوت هزینه های طراحی داخلی مسکونی در چیست؟پیمانکارهایی که طراحان داخلی با آن ها کار می کنند،میزان ارتباطات طراحان داخلی،میزان تجربه و سوابق آن ها و… می تواند در قیمت و کیفیت کاری که دریافت می کنید تاثیرگذار باشد.همچنین متریال و جزئیاتی که شما برای طراحی دکوراسیون منزل خود انتخاب می کنید نیز در میزان هزینه آن موثر است .

موقعیت پروژه شما ، فنگ شویی ، هزینه حمل و نقل ، ساعتی یا درصدی بودن قرارداد شما و نوع طرحی که انتخاب می کنید در هزینه طراحی داخلی مسکونی ، موثر است.اگر طرح پیچیده ای را انتخاب کنید،طراحان داخلی منزل،باید از افراد خبره و ماهرتری برای اجرای خدمات کمک بگیرند ، پس دستمزد آن ها بیشتر می شود.

نکات قرارداد خدمات طراحی داخلی منزل

برای طراحی دکوراسیون منزل خود ، بهتر است قبل از خرید وسایل منزل ، با یک طراح دکوراسیون مشورت کنید تا بر اساس پیشنهاداتی که به شما ارائه می کنند بتوانید با یک بار هزینه کردن نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید.پس قبل از خرید مبلمان و جهیزیه خود با طراح دکوراسیون خود مشورت کنید تا از راهکارهای آن ها استفاده کنید.با این کار ، هزینه شما هدر نمی رود.تنها با یک بار هزینه کردن به نتایج دلخواه خود می رسید .

اگر برای منزل خود نیاز به یک طراح داخلی دارید ابتدا باید محدوده ای که قرار است طراحی کنند را مشخص کنید و تعیین کنید که چه مکان هایی را قصد دارید تغییر دهید . مکان هایی که قرار است به طور کلی تغییر دهید را مشخص کنید.حتی اگر فعلا قصد دارید یک اتاق از منزل خود را طراحی کنید سپس بقیه قسمت ها را تغییر دکوراسیون دهید ، لازم است طرح و رنگ های مد نظر خود را که قصد دارید در آینده از آن ها برای دکوراسیون استفاده کنید به طراح دکوراسیون خود اعلام کنید تا بتوانید تمام منزل خود را طبق یک طرح کلی ، پیاده سازی کنید و تمام منزل شما باهم هماهنگ باشد .

لازم است ابتدا سبک موردنظر خود را انتخاب کنید برای مثال سبک سنتی یا مدرن و در قرارداد طراحی دکوراسیون منزل خود ، خواسته های خود را اعلام کنید تا طراح شما بداند دقیقا چه چیزی می خواهید در این صورت نتیجه بهتری دریافت می کنید و با پرداخت یک هزینه معقول در یک زمان مناسب به اهداف خود می رسید .

با توجه به زمان و بودجه ای که دارید خدمات خود را در نظر بگیرید و با اولویت بندی خدماتی که می خواهید ، سریعتر به نتایج مطلوب خود برسید . بعضی از خدمات برای ایجاد تغییرات در معماری فضا مانند تخریب دیوار ، تعویض کابینت و…. زمان بر و هزینه بر است همچنین لازم است در انتخاب مبلمان و… دقت بیشتری صرف کنید . پس برای رسیدن به یک طرح دلخواه و نتیجه مطلوب ، سعی کنید بر اساس اولیت های خود اقدامات لازم را پس از مشاوره با طراحان دکوراسیون انجام دهید .

قراردادهای طراحی داخلی منزل ، معمولا شامل قراردادهای ساعتی ، درصدی ، توافقی است و یا بر اساس متر مربع است.دستمزد قراردادهای ساعتی دکوراسیون داخلی منزل به صورت ساعتی است.دستمزد قراردادهای درصدی طراحی دکوراسیون داخلی به صورت درصدی از کل خرید کارفرما است. دستمزد قراردادهای توافقی به صورت توافق بر روی یک قیمت واحد است. دستمزد قراردادهای طراحی داخلی بر اساس مترمربع ، به صورت هر متر مربع از فضای شما تعیین می شود.

طراحی داخلی

انواع خدمات دکوراسیون داخلی

طراحان دکوراسیون خدمات متنوعی در زمینه های مختلف و به روش های مختلفی ارائه می کنند.برای مثال مشاوره حضوری برای دکوراسیون داخلی خانه ، دکوراسیون اتاق خواب ، دیزاین منزل ، دکوراسیون داخلی پذیرایی ، طراحی داخلی آشپزخانه و… .

معمولا مشاوران دکوراسیون داخلی بر اساس فضایی که در اختیار دارید. همچنین انتظارات شما ، نحوه چیدمان و وسایلی که باید تهیه کنید را به شما اعلام می کنند.یعنی بر اساس بودجه ای که در نظر دارید،نیاز شما و نقشه ساختمان شما،نوع چیدمان شما تعیین می شود.سپس طرح اولیه را برای شما آماده می کنند.برای انتخاب رنگ ها ، مبلمان ، وسایل و پارچه ها ، شما را راهنمایی می کنند . سپس طرح نهایی دکوراسیون داخلی منزل شما تهیه می شود و طی زمانی معین دیوارپوش ها ، کف پوش ها ، مبلمان و پارچه ها و تمام موارد موردنیاز تهیه می شود . طراحان دکوراسیون داخلی مسکونی ، با نظارت بر فعالیت مجریان و نوع نصب و اجرای طرح ها ، پروژه نهایی را به شما تحویل می دهند .

خدمات و عناصر طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، بر اساس خواسته شما،به روش های مختلفی انجام می شود.رایج ترین آن ها شامل موارد زیر است :

 • سقف کاذب و گچ بری برای طراحی داخلی منزل که معمولا برای پوشاندن سیم کشی ها و لوله ها از سقف های کاذب استفاده می شود که تعمیرات آن ها را راحت تر کرده و جلوه منزل را مدرن تر می کند .
 • انتخاب یک پرده مناسب بر اساس بودجه و فضایی که در اختیار شماست یکی دیگر از عناصر طراحی داخلی منزل است .
 • لمینت و پارکت یکی دیگر از موارد طراحی داخلی منازل است که کفپوش هایی از جنس چوب طبیعی درختان یا الیاف چوب فشرده هستند در واقع لمینت ها ، کفپوش هایی مدرن با طرح و نقشه چوب هستند که بر اساس بودجه شما و طرح دلخواهتان نوع آن ها تعیین می شود .
 • دکوراسیون داخلی منزل کابینت ها در آشپزخانه نیز یکی دیگر از موارد پرکاربرد در طراحی داخلی مسکونی است که با کمک لامپ های هالوژنی و تجهیزاتی مخصوص فضای آشپزخانه شما را منحصر بفرد خواهد کرد و به راحتی می توانید با یک طرح خوب ، از تمام فضاهای داخل آشپزخانه به صورت مفید استفاده کنید .
 • تزئینات در دکوراسیون منزل نیز بسیار مهم است که با متدهای روز دنیا به صورت هماهنگ با دکوراسیون داخلی خانه شما انجام می شود تا با ایده های مناسب یک هارمونی خوب در فضای شما ایجاد کند .
 • دیوارپوش ها و کف پوش ها نیز از جمله خدمات طراحی منزل مسکونی است که حس خوبی در فضای منزل شما ایجاد می کند .
 • استفاده از کاغذ دیواری نیز یکی از پوشش های تزئینی برای پوشاندن دیوارهای داخلی در ساختمان هاست که تاثیر خیلی زیادی در چیدمان و جلوه منزل شما خواهد داشت و یک فضای منحربفرد برای شما ایجاد می کند .
 • طراحی دکور آشپزخانه به صورت منحصر بفرد نیز یکی دیگر از خدمات طراحی دکوراسیون منزل است که اگر به درستی و توسط یک تیم مجرب انجام شود می تواند یک آشپزخانه با فضایی کاملا کاربردی با استفاده از بهترین لوازم و ابزار موجود فراهم کند .
 • سقف های کاذبی که تصویر دار هستند یک آسمان مجازی برای محیط شما فراهم می کند که به دو روش سقف کاذب متحرک و سقف کاذب ثابت انجام می شود .
 • ورپردازی در دکوراسیون داخلی نیز ، جلوه بسیار خوبی به محیط شما خواهد داد که لازم است طبق اصول خاصی انجام شود نورپردازی توسط تیم طراحی داخلی منازل به صورت اصولی و حرفه ای انجام می شود که می تواند فضای شما را بزرگ تر یا کوچک تر نشان دهد و جلوه وسایل شما را بیشتر کند .طراحی داخلی

مهندسین معماری و مشاوران دکوراسیون مجموعه ما ، از جمله مشاوران برتر در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی در کشور به شمار می روند و بر اساس بودجه شما ، در کمترین زمان خدماتی با بالاترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه می کنند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ارتباط با مشاورین مجموعه ما از طریق شماره تماس های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید .